ok logo

OK Info

OK klubbens register over danske OK joller

Nu er klubbens jolleregister lagt ind i en database, så det er nemmere at vedligeholde det i fremtiden.
Registeret vil løbende blive opdateret, efterhånden som jeg modtager oplysninger.
Hvis der er manglende eller forkerte oplysninger på din/dine jolle/joller, kan du rette eller tilføje dem her på siden.

Jeg vil så efter et nøje tjek af kildens troværdighed tilføje relevante oplysniger til registeret.

Mogens J


  Tilføj en jolle til registeret

Tilføj/ændre oplysninger på jolle nr.: 

Se detaljerede oplysninger om jolle nr. Der er registreret 353 joller



 
 Sejl nr.   Byggeår   Skrogform   Ejer   Hjemhavn   Opdateret 

 DEN 1503   2014   Idol Icebreacker   Troels Bitz Trabjerg   Middelfart 07.09.17
 DEN 1500   2017   Sota-Strandberg   Christian Rasmussen   Kolding 02.10.17
 DEN 1499   2010   IDOL Icebracker   Anders Gerhardt-Hansen   Svendborg 16.07.17
 DEN 1498   2012   IDOL Icebracker   Dansk Ok-jolleklub   Middelfart 16.07.17
 DEN 1497   2012   Synergy Marine   Peter Zeiler Hansen   Svendborg 16.07.17
 DEN 1496   2012   Idol Icebraker   ? ?   Tyskland 17.11.17
 DEN 1495   2017   Sota-Strandberg   Jesper Højer   Hellerup 29.06.17
 DEN 1494   2017   Sota-Strandberg   Christan Thomsen   Kolding 29.06.17
 DEN 1493   2017   Synergy Marine   Jørgen Svendsen   Hellerup 29.06.17
 DEN 1492   2017   Delfs/VYS   Jesper Bendix   Middelfart 29.06.17
 DEN 1491   2017   Delfs/Vejle   Svend jakobsen   Hellerup 22.04.17
 DEN 1490   2017   Sota-Strandberg   Jesper Strandberg   Herslev 29.06.17
 DEN 1489   2006   Delfs   Claes von Linstow   Middelfart 21.09.17
 DEN 1488   2012   Icebreaker   Rasmus Damsgaard   Hellerup 29.06.17
 DEN 1487   2000   Icebreaker   Henrik Kofoed Larsen   Hellerup 29.06.17
 DEN 1486   1987   Hein   Joe Schubert   Kaløvig 29.06.17
 DEN 1485   2017   Sota-Strandberg   Johan Bjørling   Hellerup 29.06.17
 DEN 1484   2017   Sota-Strandberg   Olof Stenström   Hellerup 11.04.17
 DEN 1483   2009   OS Båter Hylander   Henri skou   Horsens 30.06.17
 DEN 1482   2016   Sota-Strandberg   Tim Normann   Herslev 29.06.17
 DEN 1481   2017   Synergy Marine   Niels Troland   Herslev 29.06.17
 DEN 1480   2016   Sota-Strandberg   Jørgen Svendsen   Hellerup 29.06.17
 DEN 1479   2016   Delfs   Bjarne Aagaard Hansen   Middelfart 03.10.16
 DEN 1478   2014   Delfs   Claus Bjørnhart/Bjarne Ha   Horsens 23.09.16
 DEN 1475   1991   Hein   Anders Harfot   Horsens 20.11.16
 DEN 1474   2009   Icebreaker   Niels Jurlander   Greve Strand 16.07.16
 DEN 1473   2010   OS Båtar/Hylander   Brian Terp   Middelfart 21.05.17
 DEN 1472   2016   Sota-Strandberg   Peter Thybo   Juelsminde 08.08.16
 DEN 1470   2016   Sota-Strandberg   Niels Bjorling   Hellerup 25.06.17
 DEN 1468   2016   Sota-Strandberg   Jørgen Holm   Ebeltoft 20.04.16
 DEN 1467       Solgt til AUS   29.06.17
 DEN 1466   2016   Delfs   Johan Bjørling   Hellerup 07.08.16
 DEN 1465   2016   Delfs   Niels Bjørling   Hellerup 20.12.16
 DEN 1464   2011   Delfs   Finn Andersen   Herslev Strand 09.03.16
 DEN 1463   2016   Sota-Strandberg   Lars Andresen   Herslev 20.12.16
 DEN 1462   2001   Delfs   Preben Kristensen   Juelsminde 03.11.16
 DEN 1461   2007   Delfs   Søren Nielsen   Horsens 07.12.16
 DEN 1460   2013   Sota-Strandberg   Lars Møller   Vejle 08.02.16
 DEN 1459   2015   Sota-Strandberg   Jens Svendsen   Hellerup 27.05.16
 DEN 1458   1986   Delfs   Søren Sigurdsson   Esrum Sø 10.01.16
 DEN 1457   2015   BIG   Christian Teller   Vejle 29.06.17
 DEN 1456   2015   BIG   Lars Stenfeldt Hansen   Hellerup 08.02.16
 DEN 1455   2015   BIG   Lars Hendriksen   Rungsted 17.01.17
 DEN 1454   2015   Sota-Strandberg   Fritz Banner   Ebeltoft 10.01.16
 DEN 1453   2015   Sota-Strandberg   Niels Kristian Terkildsen   Esrum Sø 10.01.16
 DEN 1452   1979   Hollansk   Thomas/Søren Larsen   Neptun Vejle 12.04.16
 DEN 1451   1996   Rushworth   Svendborg Sunds Sejlklub   Rantzausminde LBH 13.10.17
 DEN 1450   2015   Sota-Strandberg   Anders Andersen   Horsens 26.09.16
 DEN 1449   2015   Sota-Strandberg   Jens Lauge   Hellerup 12.04.16
 DEN 1448   2015   Sota-Strandberg   Ask Askholm   Svendborg 07.12.16
 DEN 1447   2002   Rushworth   Jens Andreasen   Sundet 22.04.17
 DEN 1446   2014   Sota-Strandberg   Christian Rasmussen   Hellerup 12.04.16
 DEN 1445   2014   Sota-Strandberg   Frank Berg   Hellerup 10.01.16
 DEN 1444   2009   OS Båter Hylander   Kasper Wedersøe   Espergærde 12.04.16
 DEN 1443   2014   Sota-Strandberg/Jensen   Henrik B. Jensen   Herslev Strand 12.04.16
 DEN 1442   2014   Sota-Strandberg   Peter Heide   Svendborg 10.01.17
 DEN 1441   2009   Kraus   Peter Korsbjerg   Ebeltoft 12.04.16
 DEN 1439   1989   Hein   Lars Neumann   Vejle 12.04.16
 DEN 1438   2014   Sota-Strandberg   Sam Jedig   Herslev Strand 12.04.16
 DEN 1437   2014   Sota-Strandberg   Per Sørensen   Ebeltoft 12.04.16
 DEN 1435     Sota-Hedlund   Under Construction   Solrød Strand 12.04.16
 DEN 1434   2014   Sota-Strandberg   Thomas Albrechtsen   Hellerup 12.04.16
 DEN 1433   2014   Sota-Strandberg   Henrik Kimmer Petersen   Herslev Strand 11.03.16
 DEN 1432   2014   Sota-Strandberg   Jesper Jakobsen   Her 03.01.17
 DEN 1431   2014   Sota-Strandberg   Per Trolle   Ebeltoft 22.03.16
 DEN 1430   2013   Sota-Strandberg   Rene Bruun   Hellerup 26.01.16
 DEN 1429   2013   Sota-Strandberg   Mikael Petersen   Skuldelev 12.04.16
 DEN 1428   2013   Sota-Strandberg   Lars Jørgen Andresen   Herslev Strand 12.04.16
 DEN 1427   2013   Icebreaker   Clauss Møller   Hellerup 02.05.17
 DEN 1426   2013   Delfs/KMT   Ole Engblom   Frem 12.04.16
 DEN 1425   2013   Delfs/KMT   Dansk OKjolle Klub   Havne i Danmark 12.04.16
 DEN 1424   2013   Sota-Strandberg   Henrik Hamann   Birkerød 12.04.16
 DEN 1423   2013   Sota-Strandberg   Frank Strelow   Düsseldorf, Tyskland 14.06.16
 DEN 1422   2013   Sota-Strandberg   Bo Teglers   10.05.16
 DEN 1421   2012   Sota-Strandberg   Mads Terkelsen   Esrum 12.04.16
 DEN 1420   2013   Sota-Hedlund   Søren Christensen   Frederikshavn 12.01.17
 DEN 1419   2013   Sota-Strandberg   Jonas Qvist   Sverige 12.04.16
 DEN 1418   2011   Idol composites   Magnus Gillgren   Nu SWE 2812 12.04.16
 DEN 1417   2012   Kraus   Ingo Griem   Kaløvig Bådelaug 12.04.16
 DEN 1416   2012   Sota-Strandberg   Mikael Nielsen   Vallensbæk 12.04.16
 DEN 1415   2012   Sota-Strandberg   Thomas Christensen   Herslev Strand 12.04.16
 DEN 1414   2010     Bo Reker Andersen   12.04.16
 DEN 1413   1991   Hein     Polen 12.04.16
 DEN 1412   2011   Scoles Icebreaker   Jens Chr. Jurlander   Vallensbæk 12.04.16
 DEN 1411   2012   Icebreaker   Claus Sparre   Esrum Sø 12.04.16
 DEN 1410   2009   Icebreaker   Hans Genefke Jørgensen   Skælskør 12.04.16
 DEN 1409   2008   Scoles Rushworth   Martin Stender   Viborg/Skive 12.04.16
 DEN 1408   2012   Scoles Icebreaker   Magnus Flach   Allingsås (Sverige 12.04.16
 DEN 1407   2012   Icebreacker   Malte Pedersen   Anettes arme 12.04.16
 DEN 1406   2010   Krause Delfs   Solgt til Frankrig   Frankrig 12.04.16
 DEN 1405   2012   Scoles Icebreaker   Poul Christiansen   Farum/Hellerup 12.04.16
 DEN 1404   2011   BIG/Hedlund   Svend-Erik Molbech   Nykøbing Sjælland 12.04.16
 DEN 1403   2011   Oddersborg   Claus Møller Christensen   Skælskør Amatør- 12.04.16
 DEN 1402   2011   BIG   Bo Teglers   Hellerup 12.04.16
 DEN 1401   2000   Rushworth   Bo Reker Andersen   Hellerup 12.04.16
 DEN 1400   2011   OS Båtar/Hylander   Claus Høj Jensen   Herslev Strand 12.04.16
 DEN 1399   2007   Hein   Joe Schubert   Marselisborg 12.04.16
 DEN 1398   2011   BIG   Andreas Pich   12.04.16
 DEN 1397   2008   Jason King Marine   Henrik Kofoed Larsen   Hellerup 12.04.16
 DEN 1396   2009   Kraus   Christian Poulsen   Frederikshavn 13.10.17
 DEN 1395   2010   o'Donnell   Anders Buhl   Herslev Strand 06.03.16
 DEN 1394   2010   Delfs   ??   Holland 12.04.16
 DEN 1393   2011   Icebreaker   Rene Johansen   Malmø 12.04.16
 DEN 1392   2010   Kraus   Poul Vincents   Herslev Strand 12.04.16
 DEN 1391   2010   o'Donnell   Jesper Nielsen   Middelfart 15.08.17
 DEN 1390   2010   Kraus   Jacob Bang   Svendborg 05.12.16
 DEN 1389   1994   Hein   Charlotte Berg   Hellerup 13.04.16
 DEN 1388   2011   KTM/Strandberg   Sam Jedig   Herslev Strand 12.04.16
 DEN 1387   2007   Delfs   Ask Askholm   Svendborg 10.11.16
 DEN 1386   2008   Delfs   Kåre Andresen   Herslev Strand 12.04.16
 DEN 1385   2009   Icebreaker   Jens Chr. Jurlander   Vallensbæk 13.04.16
 DEN 1384   2008   Kraus   Søren Rugaard-Larsen   Hellerup 12.04.16
 DEN 1383   2009   BIG   Henrik Bendsen   Herslev Strand 12.04.16
 DEN 1382   2010   o'Donnell   Stig B. Lassen   Fåborg 26.01.16
 DEN 1381   2002   Hylander   Rasmus Jørgen Andresen   Herslev Strand 31.10.16
 DEN 1380   1987     Brian Bruun   Horsens 12.04.16
 DEN 1379   2009   Henriksen   Lars Lehmann   Herslev Strand 12.04.16
 DEN 1378   2009   Kjølhede   Claus Hagerup   Herslev Strand 13.04.16
 DEN 1377   2009   Kraus   Dansk OKjolle klub   Havne i Danmark 15.02.16
 DEN 1376   1995   Henriksen     12.04.16
 DEN 1375   2009   BIG   Simon Dan Petersen   Hellerup 12.04.16
 DEN 1374   2009   Kraus   Peter Norborg   Hellerup 12.04.16
 DEN 1372   2008   Oddersborg     Wien 13.04.16
 DEN 1371   2008   Kraus   Henrik Kjeldsen   ØSF - Svanemøllen 12.04.16
 DEN 1370   2008   OS Båtar/Hylander   Henrik Kofoed Larsen   Hellerup 07.12.16
 DEN 1369   2008   Delfs/KMT   Christian Hedlund   Hellerup 12.04.16
 DEN 1368   2008   Delfs/KMT   Mads Brockhuus   Skælskør 12.04.16
 DEN 1367   2007   BIG   Ken Zier   Ebeltoft 12.04.16
 DEN 1366   2007   Delfs KMT   Niels Arntoft   Svendborg 12.04.16
 DEN 1364   2007   Australsk   Kim W. Holm   Solrød Strand 12.04.16
 DEN 1363   2007   Hein   Solgt til Sverige   12.04.16
 DEN 1361   2007   Australsk   Rene Johansen   Ebeltoft Vig 12.04.16
 DEN 1360   2007   Oddersborg   Søren Nielsen   Horsens/Juelsminde 12.04.16
 DEN 1359   2006   OS Båtar/Hylander   Rune Larsen   Hellerup 12.04.16
 DEN 1358         Skælskør 12.04.16
 DEN 1357   2006   Henning B. Nielsen   Jens Richard Pedersen   Svendborg 12.04.16
 DEN 1356   2011   OS Båtar/Hylander   Jesper Petersen   Solrød Strand 12.04.16
 DEN 1355   2006   Oddersborg   Peter Deleurant   Fredericia 26.06.17
 DEN 1354   2005   OS Båtar/Hylander   Nils Marling   Svendborg 01.08.17
 DEN 1353   2006   BIG   Lynge Thang Jørgensen   Nakskov 12.04.16
 DEN 1352   2006   Svenningsen   Palle Nielsen   Morsø 12.04.16
 DEN 1351   2006   Henriksen/Svenningse   Peter Appel   Sillerslev 12.04.16
 DEN 1350   2006   OS Båtar/Hylander   Jørgen Dam Pedersen   Korsør 12.04.16
 DEN 1349   2006   Henriksen   Søren Christensen   Frederikshavn 03.04.17
 DEN 1348   2005   OS Båtar/Hylander   Thomas Meyer   Haderslev 12.04.16
 DEN 1347   2005   Hein     Solgt til Tyskland 05.04.16
 DEN 1346   2005   Oddersborg   Anders Andersen   Horsens 25.04.16
 DEN 1345   2005   OS Båtar/Hylander   Mathias Fisker   Solrød Strand 12.04.16
 DEN 1344   2005   OS Båtar/Hylander   Peter Wibroe   Solrød Strand 12.04.16
 DEN 1343   2005   OS Båtar/Hylander   Niels Jørgen Larsen   Frem 12.04.16
 DEN 1342   2005   OS Båtar/Hylander   Johnny Hansen   Frem 12.04.16
 DEN 1341   2005   OS Båtar/Hylander   Per Bo Hansen   Frem 12.04.16
 DEN 1340   2005   OS Båtar/Hylander   Christian Olesen   Hvidovre 12.04.16
 DEN 1339   2005   OS Båtar/Hylander   Kim Mølbjerg Olesen   Struer 28.08.17
 DEN 1338   1970   Henriksen   Jacob Rasmussen   Hvidovre 13.04.16
 DEN 1337   1989   Hein   Jakob Witthøft   Horsens 19.03.17
 DEN 1336   2004   OS Båtar/Hylander   Thomas Kvist   Herslev Strand 12.04.16
 DEN 1335   2004   OS Båtar/Hylander   Mogens Johansen   10.01.16
 DEN 1334   2004   Oddersborg   Peter Nielsen   Roskilde Sejlklub 12.04.16
 DEN 1333   2004   Oddersborg   Mads Bjørndal Robl   Kaløvig 23.05.16
 DEN 1332   1996   Delfs   Jakob Kryger Sørensen   Hellerup 12.04.16
 DEN 1331   1994   Hein   Anders Østergaard   Svendborg 12.04.16
 DEN 1330   2004   Oddersborg   Michael Jørgensen   Hornbæk 12.04.16
 DEN 1329   2004   Oddersborg   Palle Larsen   Herslev Strand 03.08.16
 DEN 1328     Henriksen   Berndt Thomann   Kiel 12.04.16
 DEN 1327     Hylander     12.04.16
 DEN 1326   1999   Delfs   Jacob Christensen   Hellerup 12.04.16
 DEN 1325   2004   Hylander   Jens Frederiksen   Hvidovre 12.04.16
 DEN 1324   2000   Hylander   Erik Otterstad   Svendborg 12.04.16
 DEN 1323   1999   Hylander   Jens Bojsen-Møller   Snekkersten 12.04.16
 DEN 1322   1998   Icebreaker   Brian Foged   Horsens 28.11.16
 DEN 1321   1991   Hein   Bjørn Westergaard   Skovshoved 12.04.16
 DEN 1320   2001   Klubform-Henriksen   Bo Jensen   Middelfart 16.03.17
 DEN 1319   2001   o'Donnell   Peter Illdal Nielsen   Skovshoved 12.04.16
 DEN 1318   2001   o'Donnell   Christian Rasmussen   Kolding 07.04.17
 DEN 1317   2001   o'Donnell   Ole Rindum   Horsens 13.12.16
 DEN 1316   2001   Henriksen   Jesper Sommer   Hellerup 12.04.16
 DEN 1315   2001   Rushworth   Bo Reker Andersen   Hellerup 12.04.16
 DEN 1314   2001   Henriksen   Jesper Gleerup Jakobsen   Tbd 12.04.16
 DEN 1313   2000   Klubform/Henriksen   Jesper Hansen   Svendborg 20.01.16
 DEN 1312   1999   Henriksen   Mikkel Skov   Bramsnæs 12.04.16
 DEN 1311   1999   Oddersborg   Ingvar Bengtsson   Kosteröarna GBG 12.04.16
 DEN 1310   1999   Oddersborg     12.04.16
 DEN 1309   1998   Kold   Mikkel Bo Nielsen   Århus 12.04.16
 DEN 1308       ??   Sverige 12.04.16
 DEN 1307   1996   Henriksen     12.04.16
 DEN 1306   1996   Delfs   Jørgen Dam Pedersen   Korsør 12.04.16
 DEN 1305   1996   Delfs   Flemming Høstgaard   Hellerup 12.04.16
 DEN 1304   1996   Delfs   Christian Midtgaard   Hellerup 12.04.16
 DEN 1303   1996   Delfs   John Skjoldby   Veddelev 12.04.16
 DEN 1302   1996   Delfs   Michael Rønne   Herslev Strand 12.04.16
 DEN 1301   1995   Henriksen   ??   Korsør 12.04.16
 DEN 1300     Delfs   Kim Jørgensen   Kastrup 12.04.16
 DEN 1299   1996   Oddersborg   Jens Kaaber   Solrød Strand 12.04.16
 DEN 1298   1996   Henriksen   Frank Lemb   Frederikssund 12.04.16
 DEN 1297   1995     Torben Lindhardtsen   Helsingør 12.04.16
 DEN 1296   1970     Peter Willen   Hillerød 12.04.16
 DEN 1294   1997   Henriksen     Solrød Strand 12.04.16
 DEN 1292   1995   Henriksen   Klaus Morell   Solrød Strand 12.04.16
 DEN 1291   1997   Henriksen   Baatrup Brothers   Hellerup 12.04.16
 DEN 1289     Henriksen   Frank Pedersen   Hvidovre 12.04.16
 DEN 1286   1994   Henriksen   Jan Jensen   Bjert 12.04.16
 DEN 1285   1994   o'Donnell   Christan Schmidt-Møller   Århus 12.04.16
 DEN 1284   1994   Oddersborg   Jens Thomsen   Herslev Strand 12.04.16
 DEN 1283   1994   Oddersborg   Jens Chr. Mikkelsen   SKB 12.04.16
 DEN 1280   1993   Delfs   Jørgen Lindhardtsen   Hvidovre 12.04.16
 DEN 1279   1992       12.04.16
 DEN 1277   1992   Oddersborg   Jens Magleby Sørensen   Hellerup 07.05.16
 DEN 1276   1994   Kold   Mikkel Larsen   Frem 12.04.16
 DEN 1275   1991   Oddersborg   Thomas Jacobsen   Svendborg 16.10.17
 DEN 1273   1990   Delfs   Jan Kiilerich   Birkerød 12.04.16
 DEN 1272   1990   Delfs   Peter Nielsen   Roskilde 12.04.16
 DEN 1271   1987   Hein   Mads Groth   Svendborg 12.04.16
 DEN 1269   1987   Hein   Jesper Walsted   Valby 12.04.16
 DEN 1267   1987   Henriksen   Sejlklubben Esrum Sø   Fredensborg 12.04.16
 DEN 1266   1987   Oddersborg   Axel Bering   Juelsminde 13.03.16
 DEN 1265   1987   Hein   Ernst Krag   Horsens 25.01.17
 DEN 1264   1987     Lasse Skriver Møller   Svendborg 12.04.16
 DEN 1263   1987     Michael Kjær   Ebeltoft 12.04.16
 DEN 1262   1987   Oddersborg   Dirch Zibrandtsen   Herslev Strand 12.04.16
 DEN 1261   1987     Tom Pedersen   Sønderborg 12.04.16
 DEN 1260   1987       12.04.16
 DEN 1259   1987   Oddersborg   Niels Frithioff   Esrum Sø 12.04.16
 DEN 1258   1987     Dirch Willen   Hillerød 12.04.16
 DEN 1257   1987       06.03.16
 DEN 1256   1987   Henriksen   Ole Krebs   Vejle 12.04.16
 DEN 1254     Kjølhede   Jesper ?   Hvidovre 15.03.15
 DEN 1253   1980     Karsten Hansen   12.04.16
 DEN 1252   1986   Henriksen   Lars Andresen   Roskilde 12.04.16
 DEN 1251   1986   Henriksen   Tim Sanderhoff Jakobsen   Roskilde 12.04.16
 DEN 1250   1986   Henriksen   Christen koch   Greve 09.04.16
 DEN 1249   1986   Henriksen     Polen 12.04.16
 DEN 1248     Kold   Per Baagø   Kaløvig 12.04.16
 DEN 1247   1985   O'donnell   Brian Terp   Middelfart 15.07.17
 DEN 1246   1979   Delfs   Frank Visler   Solrød Strand 12.04.16
 DEN 1245     Henriksen   Anders Billing   Gøteborg 12.04.16
 DEN 1244   1984   Kold   Jørn Eder   Svendborg 19.01.17
 DEN 1243   1983   Kold   Hans Chr. Nielsen   Hvidovre 12.04.16
 DEN 1239   1983   Staffe   ??   Hvidovre 12.04.16
 DEN 1238   1982   Henriksen   Frank Englund   Hvidovre 12.04.16
 DEN 1236   1982     Anders Olsen   Hvidovre 12.04.16
 DEN 1235   1982     Poul Juhl Christiansen   Fredensborg 12.04.16
 DEN 1234     o'Donnell   Kent Olsson   Stenungsund 12.04.16
 DEN 1233   1982     Jan Kjeldsen   Herslev Strand 10.11.16
 DEN 1232   1982     Lars Bo Poulsen   Ebeltoft 12.04.16
 DEN 1230   1982   Henriksen   Peter Jensen   Vejle 12.04.16
 DEN 1229     Henriksen   Erling Frank   Ebeltoft 12.04.16
 DEN 1227   1981   Staffe   Martin Streit Nissen   Dragør 12.04.16
 DEN 1226   1981     Kasper Lomholt   Farum 12.04.16
 DEN 1224   1982   Kold   Henrik F. Rasmussen   Middelfart 12.04.16
 DEN 1223   1981   Kold     12.04.16
 DEN 1222   1981     Peder Bjerre Kristensen   Esbjerg 12.04.16
 DEN 1221   1980   Henriksen   Ophugget   Ingen 12.04.16
 DEN 1220   1980   Kold   Henrik Skovsted   Nivå 11.07.16
 DEN 1219   1981   Henriksen   Claus Møller Christensen   Skælskør 13.10.16
 DEN 1218   1979   Hallberg Rassy   Lars Urskov   Bramsnæs 12.04.16
 DEN 1217   1980     Kristian Jacobsen   Skælskør 12.04.16
 DEN 1215   1980   Kold   Jesper Jacobsen   Hvidovre 12.04.16
 DEN 1214       Claus Vangsager   Kolding 12.04.16
 DEN 1213   1980   o'Donnell   Thomas B. Hansen   Hvidovre 12.04.16
 DEN 1212   1979   Delfs   Hugget Op   Frederikshavn 15.08.17
 DEN 1210   1980   Kold   Ervin Bergholt   Sønderborg 12.04.16
 DEN 1205   1979   PP (værftet)   Bent Linde   Fredensborg 12.04.16
 DEN 1201     Henriksen   Ricky Hansen   Ã…lborg 12.04.16
 DEN 1198       Hugget op   12.04.16
 DEN 1188   1978   Henriksen   Uffe Læssøe   Thisted 12.04.16
 DEN 1178   1977   Henriksen   Finn Pedersen   AASK 12.04.16
 DEN 1177   1977   o'donnell   Jimmy Steen Hansen   Herslev Strand 05.07.16
 DEN 1176   1977   Henriksen   Peter Brøgger   Århus Yachtklub 12.04.16
 DEN 1175   1977   Henriksen   Per Andersen   Skuldelev 12.04.16
 DEN 1173   1976   Kjølhede   Nis Olsen   Borre 12.04.16
 DEN 1171   1976   Kjølhede   Jens Makholm   Hellerup 12.04.16
 DEN 1168   1974   Henriksen   Niels Fredslund   Solrød Strand 12.04.16
 DEN 1162     Kjølhede     12.04.16
 DEN 1160   1976   Aage   Jan Kjeldsen   Herslev Strand 12.04.16
 DEN 1159   1969   Aage   Jesper Strandberg   Herslev 12.04.16
 DEN 1157         12.04.16
 DEN 1156   1976   Henriksen   Kim Iskov   Fåborg 12.04.16
 DEN 1155     Henriksen   Klaus Rosenskjold   12.04.16
 DEN 1153     Glasfiber   Tom Hundebøl   Haderslev 12.04.16
 DEN 1151         Hvidovre 12.04.16
 DEN 1150     Henriksen   Kris Agervang   Hvidovre 12.04.16
 DEN 1149         Nivå Bådelaug 12.04.16
 DEN 1143   1975   Henriksen   Mikkel Larsen   Frem 12.04.16
 DEN 1141   1975   Aage   Frank Hansen   Hvidovre/Solrød 12.04.16
 DEN 1140   1975   Aage   Niels Troland   Holbæk 12.04.16
 DEN 1135   1975   Henriksen   Claus Vangsager   Kolding 12.04.16
 DEN 1132         Farum 12.04.16
 DEN 1129     Kjølhede   Solgt til Tyskland   12.04.16
 DEN 1128   1973   Henriksen   John Rasmussen   Brøndby 12.04.16
 DEN 1127   1974   Henriksen   Frank Englund   Hvidovre 12.04.16
 DEN 1125     Kjølhede     Hvidovre 12.04.16
 DEN 1123   1974   Henriksen   Jesper Andersen   Køge 12.04.16
 DEN 1122   1974   Henriksen   Frank Englund   Hvidovre 12.04.16
 DEN 1118   1974   Henriksen   Lynge Thang Jørgensen   Nakskov 13.04.16
 DEN 1117   1973   Henriksen   Anders Gunnersen   Solrød Strand 13.04.16
 DEN 1111   1974   Henriksen   Hugo Barlach   Risskov 13.04.16
 DEN 1109   1970   Hans Aage Larsen     13.04.16
 DEN 1104   1969   Vordingborg trælast   Jesper Andersen   Hvidovre 13.04.16
 DEN 1091     Kjølhede   Poul Kirketerp   13.04.16
 DEN 1089     Kjølhede   Jan Ek   Samsø 13.04.16
 DEN 1085   1972   Henriksen     Ebeltoft 13.04.16
 DEN 1084   1975   Henriksen   Manfred Franke   Thisted 13.04.16
 DEN 1083         Nibe 13.04.16
 DEN 1080     Henriksen     13.04.16
 DEN 1077   1971   Kjølhede   Søren Borup Jensen   Struer 13.04.16
 DEN 1072       Palle Cramon Jensen   Møn 13.04.16
 DEN 1068     Henriksen   Lars Juul Rasmussen   Nødebo 13.04.16
 DEN 1065     Henriksen     13.04.16
 DEN 1063   1971   Aage   Jesper Strandberg   Roskilde 13.04.16
 DEN 1058   1971   Henriksen   Mads Gunnersen   Solrød Strand 13.04.16
 DEN 1054   1968   Henriksen   Poul Valentin Hansen   Odense 13.04.16
 DEN 1052   1972   Henriksen   Per T. Sørensen   Kaløvig Bådelaug 13.04.16
 DEN 1049   1970   Aage   Torkil Lauesen   13.04.16
 DEN 1045       Peter Appel   13.04.16
 DEN 1037   1972   Henriksen   Jacob Barlach   Risskov 13.04.16
 DEN 1023     kjølhede     13.04.16
 DEN 1022         13.04.16
 DEN 997     Henriksen   Moberg   Gøteborg 13.04.16
 DEN 989   1970   Kjølhede     13.04.16
 DEN 988   1970   Kjølhede   Hans Mulvad   Skive 13.04.16
 DEN 981   1969   Henriksen   Mads Brockhuus   Skælskør 13.09.16
 DEN 962   1969     Johan Bävhammar   Malmø 13.04.16
 DEN 942   1969   Bongo Plast   Joe Schubert   Marselisborg 13.04.16
 DEN 925   1969   Henriksen   Per Sørensen   Skæring 13.04.16
 DEN 924     Henriksen     13.04.16
 DEN 903     Henriksen     13.04.16
 DEN 895   1968   Aage     Kolding 13.04.16
 DEN 885   1968   Aage   Freddy Ottosen   Kragenæs 13.04.16
 DEN 881     Henriksen   Flemming Christensen   Sæby 13.04.16
 DEN 874     Henriksen     13.04.16
 DEN 862   1968   Aage   Peter Hoeck   Haderslev 13.04.16
 DEN 852         Kaløvig Bådelaug 13.04.16
 DEN 844   1967   Henriksen   Steen Jørgensen   Jyllinge 13.04.16
 DEN 803   1967       13.04.16
 DEN 781   1967   Henriksen   Jesper Holleufer   Køge 13.04.16
 DEN 767   1967   Aage   John Rasmussen   Brøndby 13.04.16
 DEN 764   1967   Aage   Poul Christiansen   Farum 13.04.16
 DEN 756   1967   Henriksen   Jens Richard Pedersen   Svendborg 13.04.16
 DEN 717   1966     Lars Bo Poulsen   Østjylland 13.04.16
 DEN 708         13.04.16
 DEN 663         Hillerød Sejlklub 13.04.16
 DEN 579     Selvbygger     13.04.16
 DEN 492         Præstø 13.04.16
 DEN 486   1966     Curt Kristiansen   13.04.16
 DEN 260   1964   Selvbygger   Valdemar Slot   Troense 13.04.16
 DEN 150   1960   Selvbygger   Jan Kjeldsen   Herslev Strand 13.04.16
 DEN 136   1960   Selvbygger   Claus Sparre   20.01.16
 DEN 129   1960     Silas og Michael - Christe   Korsør 13.04.16
 DEN 68   1958   Selvbyg   Thomas Bardram   Hellerup 11.05.17
 DEN 66     Personlig sejl nr.   Frank Berg   Hellerup 09.01.16
 DEN 59   1958       13.04.16
 DEN 22     Personligt sejl nr.   Ask Askholm   Svendborg 07.12.16
59141 Hit's
D. 19.11.06