Deltagerliste


Der er foreløbig tilmeldt 60 deltagere til Lundeborg Weekend stævne

SEJL NR.
NAVN
SEJLKLUB
DEN 77
Jesper Sreandberg
Herslev
DEN 1433
Henrik Kimmer Petersen
Herslev Strand Sejlklub
DEN 15
Stig Frandsen
Kaløvig
DEN 1337
Jakob Witthøft
Horsens Sejlklub
DEN 22
Ask Askholm
S.s.s
DEN 1487
Henrik Kofoed
Hellerup
SWE 20
Stefan Pavia
Getskärs ss
DEN 1507
Bo Petersen
Hellerup Sejlklub
DEN 99
Joe Schubert
Horsens
DEN 1
Bo Reker Andersen
Hellerup
GER 4
Lutz Boguhn
Flensburger Segel Club
DEN 1442
Peter Heide
Svendborg Sunds Sejlklub
DEN 1495
Jesper Højer
Hellerup Sejlklub
GER 7
Andreas Pich
LYC
DEN 1437
Per Sørensen
Sejlklubben Ebeltoft Vig
DEN 1473
Brian Terp
Middelfart
DEN 6
Stefan Myrälf
Hellerup
DEN 1275
Thomas Jacobsen
Svendborg Sunds Sejlklub
DEN 1419
Henri Skou
Horsens Sejlklub
DEN 88
Jacob Bang
Svendborg Sunds Sejlklub
DEN 12
Morten Andersen
Middelfart
DEN 1503
Troels Trabjerg
Middelfart Sejlklub
GER 803
Martin v. Zimmermann
SCOe
DEN 1492
Jesper Bendix
MS
GER 2
Gunter Arndt
Solrød Strand
GER 772
Oliver Gronholz
SSC
DEN 126
Lars Møller
Sejlklubben Neptun Vejle
DEN 1463
Lars Andresen
Herslev Strand Sejlklub
DEN 1441
Peter Korsbjerg
Sejlklubben Ebeltoft Vig
DEN 10
Jens Lauge
Hellerup
DEN 1392
Poul Vincents
Herslev Strand
DEN 1336
Thomas Kvist
Herslev Strand Sejlklub
DEN 7
Jesper Nielsen
Middelfart Sejlklub
DEN 1432
Jesper Jakobsen
Herslev
DEN 703
Christian Thomsen
Kolding Sejlklub
DEN 112
Svend Jakobsen
Herslev
DEN 1502
Bo Teglers Nielsen
Yangon Sailing Club
DEN 1355
Peter Deleuran
Middelfart sejlklub
DEN 1500
Christian Rasmussen
Kolding
DEN 142
Jørgen Lindhardtsen
Hellerup Sejlklub
DEN 41
Per Trolle
Ebeltoft Vig
DEN 14
Peter Thybo
Horsens
DEN 140
Jan Sparsø
Middelfart
SWE 139
Hans Börjesson
Varbergs Segelsällskap
DEN 1482
Tim Normann
Herslev Strand Sejlklub
POL 7
marek bernat
KKS Warmia Olsztyn
DEN 70
Bo Jensen
Middelfart
DEN 1417
ingo griem
Kaløvig
GER 788
Jessica Finke
skm
DEN 1461
Søren Nielsen
Horsens Sejlklub
GER 715
Sven Beye
SSC
GER 746
Sven Christian KOCH
Flensburger Segel Club (FSC)
SWE 100
Thomas Hansson-Mild
SS Kaparen
DEN 1407
Malte Pedersen
Kongelig Dansk Yachtklub
DEN 1477
Jørgen Holm
Kaløvig
SWE 2802
Claes Heyman
SS Kaparen
GER 789
Ingo Ballerstein
FSC/SCOe
DEN 1177
Jimmy Hansen
Herslev Strand Sejlklub
DEN 1458
Søren Sigurdsson
Herslev/Esrum Sø
DEN 1476
Christian Saabye Simonsen
Middelfart Sejklub

Download deltagerlisten som csv fil

Den downloadede CSV fil kan importeres i Sailwave under menupunktet:
File "Import Comptitors from CSV file..."

Når resultatlisten er færdig så send venligst en kopi af filen den der bliver gemt som "stævnenavn.blw" til: web@okjolle.dk